S dubokim poštovanjem i trajnom zahvalnošću prisjećamo se našeg dragog kolege Maria Šoića, povodom druge obljetnice njegove smrti.
Mario je punih 38 godina, proveo u Kliničkoj bolnici Sveti Duh, radeći na informacijama u okviru Službe za opće i servisne poslove. Generacije pacijenata, posjetitelja i djelatnika pamtit će njegov poznati osmijeh, susretljivost i spremnost da svakome pruži pomoć, savjet ili lijepu riječ.
Bio je čovjek koji je s posebnim ponosom govorio o svojoj bolnici, kolegama, liječnicima, medicinskim sestrama i svim ljudima s kojima je tijekom godina dijelio radne dane. Svojom vedrinom, ljudskošću i predanošću poslu ostavio je neizbrisiv trag među svima koji su ga poznavali.
Ipak, najveća radost njegova života bila je njegova obitelj. S osobitom ljubavlju govorio je o svojim najmilijima, a posebno o unucima s kojima je provodio mnoge sretne trenutke. Uživao je u zajedničkoj igri, pecanju, druženjima i svim malim životnim radostima koje su ga ispunjavale i činile sretnim.
Danas, dvije godine nakon njegova odlaska, s tugom osjećamo njegovu odsutnost, ali i s zahvalnošću čuvamo uspomenu na čovjeka koji je svojim radom, dobrotom i toplinom oplemenio našu bolnicu i živote mnogih ljudi.



